دانش بنیان تولیدی
رهبر صنعت آشکارسازی زیر سطحی کشور با همکاری برترین کمپانی های دنیا
آشکارسازی تاسیسات مدفون
روش ها و تجهیزات

آشکار سازی تاسیسات مدفون

با تغییر و توسعه مناطق شهری و روستایی در تمامی کشورهای دنیا و وجود لوله های مفقود در زیر زمین صنایع مختلف از جمله آب و فاضلاب/نفت و گاز/پتروشیمی و نیز وجود کابل های حاوی برق در زیر زمین و پیدا کردن و تفکیک کردن آنها در خصوص فعالیت های متعدد صنایع موجود در زمان بروز حادثه این دغدغه بوجود آمده تا در کشورهای درحال توسعه و کمتر توسعه یافته به دنبال راهکاری برای کاربری آسان و دقیق در این امر ایجاد شود که خود از بزرگترین چالش هایی است که این صنایع با آن مواجه هستند.

لیکن با پیشرفت تکنولوژی در دنیا دستگاه هایی تولید شده اند که می توان از این نوع تجهیزات در آشکار سازی زیر سطحی  تاسیسات مفقود در زیر زمین از آنها استفاده کرد و از بروز حوادث اجتناب ناپذیر و هزینه های گزاف در صنایع جلوگیری کرد. این نوع تجهیزات قابلیت های ویژه ای دارند که در صورت نبود نقشه قرارگیری تاسیسات در زیر زمین در تمامی اهداف مورد نظر میتوان از آنها در این زمینه به نحو مطلوب استفاده کرد. و در شناسایی لوله های فلزی/ کابل ها و مسیر لوله ها مورد استفاده قرار میگیرند که از مزیت های ویژه این تجهیزات شناسایی کابل های حاوی جریان برق و شناسایی لوله های فلزی تا عمق 7 متری می باشند

برخی همکاران و شرکای علمی، تجاری

قوانین

کلیه مطالب مندرج در وب سایت، پروژه ها، تجهیزات و مشتریان جزء اطلاعات این شرکت محسوب شده و هرگونه دخل و تصرف در آن ذیل قانون حق مالکیت و کپی رایت می باشد.

FIND THE

با افتخار ساخت ایران

کیهانه کاوش آمود

تهران-میدان صادقیه-بلوار فردوس شرق- روبروی بانک قوامین- پلاک ۸۶- واحد ۳

تلفن: ۴۴۸۴۲۲۴۶-۰۲۱ \ ۴۴۸۴۱۷۸۲-۰۲۱

Email:info@amood.cc