دانش بنیان تولیدی
رهبر صنعت آشکارسازی زیر سطحی کشور با همکاری برترین کمپانی های دنیا
نشت یابی آنلاین خطوط انتقال و شبکه توزیع
روش ها و تجهیزات

مانیتورینگ خطوط انتقال آب:

اخلال در شبکه های انتقال آب آشامیدنی برای هر سازمان یک تهدید جدی به شمار می آید و می تواند به کار و اعتبار سازمان آسیب های جبران ناپذیری وارد نماید. زیرا شبکه های انتقال آب در هر سازمانی به رکن اساسی آن تبدیل شده و بخش های مختلف آن به طور مستقیم کیفیت توزیع آب در شبکه توزیع داخل شهری وابسته می باشد.

با توجه به گذشت زمان و طول عمر بالای اکثر خطوط انتقال آب، بروز مشکل امری اجتناب ناپذیر است. نکته حائز اهمیت نحوه برخورد مدیران با مشکل و سرعت عمل آنان می باشد. اگر مدیران از ابزارهای مناسب و جامعی برخوردار باشند می توانند به بهترین نحو اقدام به رفع ایراد نمایند.

مانیتورینگ جامع و قدرتمند یکی از این ابزارها است زیرا مانند چشم مدیر عمل می کند و در صورت بروز اختلال در اسرع وقت می تواند هشدار و گزارش صحیح و دقیق به مدیر ارائه کند و علت بروز حادثه و محل آن را شناسایی کند.

سیستم (trunk main monitoring) tmm جهت مانیتور دائم و یا موقت خطوط انتقال از لحاظ بررسی نشت شبکه انتقال/کنترل فشار و فلو مورد استفاده قرار می گیرد.

این سیستم با بهره گیری از سنسورهای بسیار قدرتمند خود، دارای قابلیت شناسایی نشت از فواصل بسیار زیاد می باشد. که با توجه به فواصل زیاد نقاط دسترسی به شبکه در خطوط انتقال این سیستم بهترین گزینه جهت مانیتورینگ خطوط انتقال را در اختیار کاربر قرار می دهد.

این سیستم اطلاعات دریافت شده توسط سنسورها را آنالیز کرده و سپس داده های اندازه گیری شده با توجه به بازه های زمانی تنظیم شده از طریق دیتالاگر به مرکز مانیتورینگ ارسال می گردد.

تجهیزات مرتبط

برای کسب اصلاعات بشیتر با ما تماس بگیرید.

برخی همکاران و شرکای علمی، تجاری

قوانین

کلیه مطالب مندرج در وب سایت، اطلاعات پروژه ها، تجهیزات و مشتریان جزء اطلاعات این شرکت محسوب شده و هرگونه دخل و تصرف در آن ذیل قانون حق مالکیت و کپی رایت می باشد.

FIND THE

با افتخار ساخت ایران

کیهانه کاوش آمود

تهران-میدان صادقیه-بلوار فردوس شرق- روبروی بانک قوامین- پلاک ۸۶- واحد ۳

تلفن: ۴۴۸۴۲۲۴۶-۰۲۱ \ ۴۴۸۴۱۷۸۲-۰۲۱

Email:info@amood.cc