دانش بنیان تولیدی
رهبر صنعت آشکارسازی زیر سطحی کشور با همکاری برترین کمپانی های دنیا
درباره ما

همیشه پیشرو...

  • شرکت کیهانه کاوش آمودفعالیت تخصصی خود را در زمینه تجهیزات آشکار سازی زیر سطحی از جمله ( دستگاه های لوله یاب فلزی و غیر فلزی / مدرنترین تجهیزات نشت یابی و کاهش هدر رفت آب / محفظه یاب و دریچه یاب/  سیستم های ابزار دقیق و … ) و با اخذ نمایندگی برترین برند های حال حاضر دنیا از جمله SebaKMT آلمان بصورت حرفه ای آغاز نمود.
    این مجموعه امروزه در حوزه های مختلف اعم از مطالعات پیش از اجراء، بررسی های فنی و مهندسی در حین اجرا، بازرسی های دوره ای در زمان بهره برداری، مطالعات ژئو فیزیکی و ژئو تکنیکی، کاربری های شهری و مقابله با بحران، شناسایی تاسیسات مفقود، شناسایی نشت های شبکه های توزیع و انتقال و ….  فعالیت می کند.
  • سالها فعالیت تخصصی ما در این حوزه و حضور مستمر در همایش های بین المللی و ایجاد تیمی تخصصی، متعهد و کارآمد با انگیزه بالا و ایجاد سازمانی منسجم همگی دست به دست هم داده است که آمود در زمره معتبرترین شرکتهای آشکارساز زیر سطحی و مورد تایید کلیه سازمان ها و ارگان های ذیربط در ایران قرار بگیرد.
  • این مجموعه با سالها فعالیت در کنار بزرگترین و معتبرترین شرکت های دنیا و همچنین همراهی صنعت آشکارسازی زیر سطحی،نشت یابی و مدیریت مصرف قادر گشته پس از انتقال تجهیزات و دانش فنی از کشورهای تراز اول دنیا برای اولین بار در بومی سازی صفر تا صد تجهیزات و تولید آنها خدمتی دیگر به این شاخه از صتعت حیاتی و استراتژیک آشکار سازی زیر سطحی و نشت یابی نماید.
  • به خود میبالیم که خود را همیشه همراه و مشاور کارفرما در رسیدن به نتیجه مطلوب میدانیم.
قبل
بعد

رهبری صنعت

همیشه پیشرو

تبادل دانش و تجربیات با برترین های این صنعت از قبیل شرکت SebaKMT آلمان، انتقال این دانش به کشور و بومی سازی آن مارا به پرچم دار این صنعت بدل کرده است.

تحقیق و توسعه

توسعه هدفمند

واحد تحقیق و توسعه ما همواره با آگاهی از مشکلات متنوع مشتریان اقدام به بروز سازی تجهیزات متناسب با نیازهای امروز این صنعت می نماید.

گارانتی و خدمات

آسوده باشید

ما با ایجاد فضایی مجهز، ذخیره قطعات یدکی و قراردادهای دائمی خدمات با شرکای تجاری خود اطمینان خاطر برای تقدیم همیشگی خدمات پس از فروش و گارانتی تجهیزات را برای شما فراهم میداریم.

آموزش های رایگان

حرفه ای شوید

ارایه آموزش های تخصصی رایگان مجموعه آمود به همراه تمامی تجهیزات،کاربری را آسان و بهره وری را به حد کمال رسانده است.

برخی همکاران و شرکای علمی، تجاری

قوانین

کلیه مطالب مندرج در وب سایت، اطلاعات پروژه ها، تجهیزات و مشتریان جزء اطلاعات این شرکت محسوب شده و هرگونه دخل و تصرف در آن ذیل قانون حق مالکیت و کپی رایت می باشد.

FIND THE

با افتخار ساخت ایران

کیهانه کاوش آمود

تهران-میدان صادقیه-بلوار فردوس شرق- روبروی بانک قوامین- پلاک ۸۶- واحد ۳

تلفن: ۴۴۸۴۲۲۴۶-۰۲۱ \ ۴۴۸۴۱۷۸۲-۰۲۱

Email:info@amood.cc