دانش بنیان تولیدی
رهبر صنعت آشکارسازی زیر سطحی کشور با همکاری برترین کمپانی های دنیا
اسکن سازه های بتنی و راه ها
روش ها و تجهیزات

اسکن راه ها و سازه های بتنی (تست غیر مخرب)

با توجه به نیاز روز افزون صنایع رو به رشد عمرانی و شهری مبنی بر دقت و صحت فرآیند ساخت، بهره برداری، تعمیر و نگه داری و بازرسی دوره ای پروژه های عمرانی و زیر ساختی از جمله (تونل ها- پل ها- بزرگراه هاو….) در جهت کاهش هزینه های اجرا و بهره برداری نگاه داشت و افزایش ضریب ایمنی محیط های کارگاهی در حین اجرا و همچنین بهره برداری امروزه دانش و تکنولوژی های وسیعی توسط پیشگامان این صنعت در دنیا عرضه و استاندارد سازی شده که منجر به ارائه قابل اعتمادترین و دقیق ترین تجهیزات در صنعت آشکارسازی زیر سطحی و تست های غیر مخرب (NDT) گردیده است.

یکی از پرکاربردترین روش های بازرسی و تست های غیر مخرب(NDT)  استفاده از دستگاه های اسکن زیر سطح زمین یا (GPR) Ground Peneterating Radar می باشد. این روش با استفاده از ارسال و دریافت امواج راداری به زیر سطح زمین امکان نمایش گرافی از زیر سطح را در اختیار کاربر قرار می دهد.

از کاربردهای سیستم اسکن زیر سطح زمین(GPR) در تست های غیر مخرب می توان به اسکن راه ها جهت بررسی کیفیت آسفالت و زیر ساخت ها شناسایی حفره های زیر سطح- اسکن سازه های بتنی همچون بررسی عرشه پل ها و پایه های پل ها- اسکن آرماتورهای داخل بتن –  اسکن تونل ها و دیواره سدها و سایر سازه های بتنی استفاده کرد.

برخی همکاران و شرکای علمی، تجاری

قوانین

کلیه مطالب مندرج در وب سایت، اطلاعات پروژه ها، تجهیزات و مشتریان جزء اطلاعات این شرکت محسوب شده و هرگونه دخل و تصرف در آن ذیل قانون حق مالکیت و کپی رایت می باشد.

FIND THE

با افتخار ساخت ایران

کیهانه کاوش آمود

تهران-میدان صادقیه-بلوار فردوس شرق- روبروی بانک قوامین- پلاک ۸۶- واحد ۳

تلفن: ۴۴۸۴۲۲۴۶-۰۲۱ \ ۴۴۸۴۱۷۸۲-۰۲۱

Email:info@amood.cc