ماژول سایدبار

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

ماژول سایدبار

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
utility scan 350 HS
  • ثبت نام کاربران
  • icon7
  • English (UK)

   
 

دستگاه لوله یاب غیرفلزی GPR مدل Utility Scan:

 

دستگاه لوله یاب غیر فلزی مدل Utility Scan یکی از جدیدترین دستگاه های لوله یاب ساخت شرکت GSSI آمریکا ( اولین و برترین تولید کننده دستگاه GPR در دنیا ) می باشد. این دستگاه با بهره گیری از آنتن با فرکانس 350MHz قادر به تنظیم عمق مورد نیاز از 1 متر تا 10 متر می باشد که جهت شناسایی انواع تاسیسات مورد استفاده قرار می گیرد.


برخی از ویژگی ها:


قابلیت شناسایی انواع لوله های فلزی و غیر فلزی تا عمق 10 متر
قابلیت حمل و مانور آسان با وزن بسیار پایین و اندازه جمع و جور
قابلیت اتصال به ماژول Line Trac جهت شناسایی کابل های برق و مخابرات
توانایی بی نظیر در شناسایی انشعابات غیر مجاز
توانایی بی نظیر برداشت 100 اسکن در یک متر
کاربری آسان با بهره گیری از صفحه نمایش لمسی و نرم افزار های پردازش
مجهز به پیشرفته ترین و مجهزترین ابزار های پردازش سیگنال از جمله Hyper stacking
دارای تکنولوژی DGC جهت تغییر اتوماتیک سرعت امواج در شرایط خاک متنوع
قابلیت اتصال به GPS

 

pdf

    13
     

 

 

s5 logo5

شرکت آمود با برخورداري از مديران و كارشناسان توانمند در حوزه خريد و تداركات در كنار بهره مندي از تجارب فعاليت هاي بين المللي شركت و همچنین فعالیت در زمینه تامين تحهيزات و انجام پروژه هاي آشكار سازي زیر سطحی و ژئوفیزیکی این شرکت را به يكي از مجموعه هاي داراي قابليت هاي رقابتي در عرصه تامين تجهيزات و اجرای انواع پروژه های شناسایی تاسیسات زیر سطحی در زمینه های نفت و گاز و آب و فاضلاب بدل ساخته است
تامين انواع كالا در حوزه هاي مختلف نفت،‌ گاز، ‌پتروشيمي،‌ نيروگاهي و صنايع آب و فاضلاب، همچنين اجراي پروژه هاي آشكار سازي زير سطحي از جمله فعاليت اين شركت در اين عرصه به شمار مي آيد